%20 QR Kod ve Referans Numarası Cepbank ile Yatırım Bonusu

Bir bahis sitesinden bonus kullandığınız zaman kullanmış olduğunuz bonus sizlere belli bir çevrim şartı ile sunulmaktadır. Eğer bu çevrim şartını yerine getirmezseniz siteden para çekim işlemi yapacağınız evrede problem yaşayabilirsiniz. %20 QR kod ve referans numarası cepbank ile yatırım bonusu çevrim şartları kapsamında site sizlere basit çevrim şartları sunmaktadır. Sitede bu noktada kullanmış olduğunuz bonus miktarının en az 10 katını tekli veya kombine kupon olacak şekilde 2.5 oranla çevirmeniz gerekmektedir. Bu işlemi yaparak siteden çevrim işleminizi yerine getirebilir ve para çekim talimatınızı yapabilirsiniz.

%20 QR Kod ve Referans Numarası Cepbank İle Yatırım Bonusu Nasıl Kullanılır?

Grbets Bonus kullanacağınız zaman bu bonusun kullanım şeklinin de değişiklik gösterdiğini görebilirsiniz. %20 QR kod ve referans numarası cepbank ile yatırım bonusu nasıl kullanılır? Sorusu bu bonusu kullanmak isteyen kişiler tarafından merak ediliyor. Sitede yer alan bu bonusu kullanmak isteyen kişilerin ilk etapta minimum 20 TL para yatırma işlemi yapması gerekmektedir. Bu para yatırma işleminizi cepbank, QR kod veya referans numarası yöntemleriyle gerçekleştirdiğiniz takdirde bonusu kullanma imkanına sahip olursunuz. Para yatırma işleminizi yaptırdıktan sonra hiçbir işlem yapmadan sitenin canlı destek hattıyla iletişime geçerek bonusunu talep edebilirsiniz. Yatırmış olduğunuz tutarın %20’si kadar bonus hesabınıza yüklenecektir.

%20 QR Kod ve Referans Numarası Cepbank İle Yatırım Bonusu Özellikleri

Her bonusun bir özelliği vardır. %20 QR kod ve referans numarası cepbank ile yatırım bonusu özellikleri de siteden siteye göre değişiklik gösterebilmektedir. Sunulan bonusun özelliklerine baktığımız zaman her üyenin yararlanabileceği maksimum bonus miktarının 250 TL olduğunu görüyoruz. Aynı zamanda sitede yer alan bu bonusu yer alan başka bir bonus ile birleştirme imkanınızda bulunmamaktadır. Eğer siteye para yatırma işlemi yaptıktan sonra yatırdığınız parayı kullanırsanız para yatırma talebiniz işleme alınmayacaktır. Bonusu kullandıktan sonra çevrim şartını yerine getirmeyen kullanıcılar kullanmış oldukları bonusları kapsamında çevrim şartını yerine getirmedikleri için herhangi bir para çekme işlemi de kabul edilmeyecektir. Bu yüzden bonusu kullandıktan sonra çevrim şartlarını yerine getirmelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir